Přečti si to, po třetí

14. srpna 2012 v 15:31

No.. neštve mě to, že nepoznám, kvůli komu jsem zrušila svoje blogy, teď mě momentálně štve to, že nepoznám toho, koho jsem odkopla a toho, s kým bych si asi v tomhle ohledu rozuměla. Tohle znám. Budu to opakovat, nejvíc mě znáš teď ty. Paradox je, že já o tobě nic nevím. Chápu tě, protože já bych to co jsem zde psala, nikdy nikomu neřekla. Znám jen jedinou osobu, jedinou z tohohle blbého města, která ve mně dokáže číst, aniž bych mluvila. Jo, tohle znám taky moc dobře. Nejhorší je, když už to v sobě dusíš a konečně se dokopeš k tomu, aby to vyplulo na povrch a on ti na to řekne jen ,,to bude dobrý". Víš proč jsem měla blog? Protože to byl můj deník. Byl to můj přítel (respektive affs byly mé přítelkyně), který mi radil a kterému jsem mohla říct vše, aniž by na mě vrhl pohled značící "zbláznila se?" Popravdě mě trochu děsíš, po pravdě mě tohle svěřování aniž bych věděla kdo jsi a přitom mě moc dobře znáš baví. Nevím, zda-li jsem se totálně zbláznila, ale mám v tobě důvěru. Protože kdybys byla svině, řekla bys to už všem. Nemůžu ti říct, zda-li o tebe stojím nebo, když nevím, kdo jsi. Ale… Mrzí mě to čím dál tím víc… Můj příběh… No.. Asi už víš, proč jsme taková, jaká jsem.. Pokud jsi četla info o mně.. A nejspíš, pokud mě opravdu znáš, víš, který člověk an tom nese vinuu. Jak zareagovala? No… Jelikož jsem jí to vyklopila v poddání, že si musela myslet, že mi snad jebe (Ani nevíš, jaké jsem z tebe včera měla depky) vypadá to, že jí to spíše mrzí od A. než ode mě. Hm.. Nevim, jestli bych já měla odvahu vysmát se ti… Bude to znít asi hrozně hloupě, ale chtěla bych tě poznat. Ne tebe jako osobu, ale tak nějak, jako ty mě… Neulehčila…

P.S. Teď budu psát asi do komentů…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 M* M* | 14. srpna 2012 v 16:43 | Reagovat

U tvého prvního blogu jsem to nebyla já,kdo měl kecy na ty "tuneláře". Neznáš? Chci říct,že to bude asi jen tvá doměnka.Ty mě znáš SAKRA dobře !Uznávám,když nevíš kdo jsem,tak to je asi o něco těžší.
To ti závidím,protože bych byla ráda za jedinou takovou osobu.
Blog jsem taky měla,bohužel jsem měla špatný pocit,že to nikoho nezajímá a tak jsem se na něj vysrala,už je to dlouho-ale složil mi k vypovídání mých pocitů,stejně jako tobě.

Byla jsem tak naštvaná když jsem ti psala první komentář,že jsem se nehlídala a psala jsem vše,jak cítím,aniž bych věděla jestli to cítím dobře,takže chápu,že jsem tě možná vyděsila.Nechápu ale,že ve mě vydíš důvěru.Připadám si,jako bych ti strčila nos do života a tobě se to líbí.Ovšem,snažím se držet.Dokážu být svině,ale jen když sama chci. Kdybych tě z celého srdce nenáviděla,už je to venku a pár Pačáků by se divilo,ale stejně bych si tím nepomohla,protože Pečáci jsou jen banda retardů co nemá mozek na uvažování!
To je to jediné,co o tobě nevím. Nevím,o kom pořád dokola mluvíš,že ti ubližuje. Neznám ho!

Tak to je dobrá. Adam je svině feťácká,znám ho sakra dobře na to,abych to věděla.A já? Nikdy bych si s ním nic nezačala,tahá jí jen do problémů.

Věřím,že odvaha vysmát se mi,by se v tobě našla.A za tu včerejší depresi ze mě se ti omlouvám,ale to byl můj záměr.Měla jsem opravdu neuvěřitelnou chuť ublížit ti a když už to nedokážu z očí do očí..
Poznáváš mě a mou pravou tvář,třeba nakonec pochopíš,dle povahy,kdo se asi za tím matoucím *M* skrývá-.o

To uděláš dobře,přece bys nezaložila tento blog jen kvůli hloupé konverzaci nás dvou,od čeho jsou chaty[v našem případu jsou k ničemu].

2 M* M* | 14. srpna 2012 v 18:14 | Reagovat

Nudím se,vysedávám tu celý den a koukám do prázdných zdí .

Na setinu jsem ti chtěla všechno říct,ale zničilo by mi to moji pověst,můj ŽIVOT! Proto neměním své rozhodnutí,sebe neodhalím a nebudu ti ani nijak pomáhat.

Mám chuť ti něco o sobě říct,něco co nikdo neví a skrývám to v hlavě jen já.Nepíšu ti to proto,abych tě vyděsila.Měla jsi někdy opravdovou chuť zabít člověka ? Já tak strašně často ! Říkávám si,jak bych si vychutnala poslední pohled na osobu co nenávidím..Asi po měsíci nenáviděný zemřel,ale ne kvůli mě,kvůli osudu.A víš ty co?Přestala jsem mít chuť zabíjet,když jsem viděla mrtvé tělo(celkem mladýho kluka),rozechvěla jsem se a bylo mi ho líto ! Tahle léta mám za sebou. A někdy opět stojím na místě a říkám si,jaké by to bylo...

Nechtěla jsem tě vyděsit a myslím si,že takovéhle pocity máme občas každý a potřebuju pokusného králíka,co mi potvrdí,že takové věci jsou normální.Dokázala bys zabít pro lásku?..Peníze?..Rodinu?..Pro sebe?

3 Akemi Chika Hikari Akemi Chika Hikari | Web | 14. srpna 2012 v 22:28 | Reagovat

Zatraceně! Ani nevíš, jak moc si s tebou chci promluvit.. taky nechápu mou důvěru, ale je tady.. Pačáci jsou ty největší svině! Můžeš mi říct cokoliv, nevim, kdo jsi.. ale jestli ti můžu pocmoct, jsem tu pro tebe.Nechceš si založit anonymní fb, ať si můžem psát? Ale dej mi vědět, že jsi to ty. Že tě znám zatraceně dobře? Sakra, sakra, sakra.... Já taky.. proto tě chci poznat.. psát si s tebou.. říct ti ty nejuchylnější věci, co se mi honí hlavou. Protože.. už to nedokážu dusit. Né teď. Myslím často na smrt.. ale na svou.. to ty asi víš.. Asi víš, jaký jsem v tomhle blázen... Bojim se, že se to vrátí.. to temný období.. včera to málem bylo... Každý večer usínám s představou, jak mám vraženou kudlu do břicha.. a krvácím a krvácím, dokud není po všem. Nejsem asi normální. vím to. Ale jsem to já. Možná... Možná když jsem mimo sebe... Nevím, co se ve mně skrývá.. Ale pamatuju si na léta, kdy jsem chodila do školky.. Někdy si řikám, jestli nemám rozdvojenou osobnost? Založ si ten facebook, prosím!

4 Akemi Chika Hikari Akemi Chika Hikari | Web | 14. srpna 2012 v 22:39 | Reagovat

Víš... ani už mě možná tak nezajímá, kdo jsi... Nechci tě poznat jako člověka, kterého znám, ale jako někoho, komu můžu říct nejtemnější výplody mé fantazie a nenahrne na de mnou nos. Jako někoho, kdo mi jen neřekne ,,bude to dobrý", jako někoho, kdo kurva sebral tu odvahu a napsal mi, co si o mně doopravdy myslí.

5 M* M* | 15. srpna 2012 v 13:53 | Reagovat

Myslím,že budeš mít dost času,promluvit si se mnou.S Pačáky souhlasím.Pomoct?Myslím,že já si můžu pomoct jen sama..S tím facebookem,klidně si ho založím,ale nezaručím ti,že tam budu každý den pečená vařená..Jestli si myslíš,že já jsem vhodná osoba k říkání tajemství,tak do toho,jestli mi důvěřovat,ráda ti řeknu svůj někdy až morbidní názor..Na svou smrt už jsem myslela tolikrát,že to na prstech nespočítám a víš ty co?Pomáhá říct si,že máš alespoň někoho,kdo by ti sebevraždu NIKDY neodpustil..Já mám rodinu,díky ktéré bych se nikdy nezabila.Taky pochybuji,jestli jsme normální.

Teď když nevíš,kdo se za mnou skrývá pro mě bude hračka říci svůj názor.Ale kdysy jsem to byla já,kdo ti říkal "bude to dobrý" a když jsem byla v nouzi já,říkala jsi mi totéž i ty.

6 Lee Lee | Web | 15. srpna 2012 v 16:26 | Reagovat

po pravdě ani nevím kdo jsi líbil se mi tvůj blog a zajímalo mě co tady píšeš a co děláš. To bude dobré už v tuto chvíli asi nepomáhá proč se zbýváš cizími věcmi buď sama sebou a třeba najdeš někde tam uvnitř sama sebe.  Nemám defakto nic oddíl se mi rozpadá po rukama a to čemu se říká Bude dobré už to nechápu. Snad bude líp i tobě. Depkama se vyšeší je to co se i děje v hlavě to mi věř.

7 KT Wild* KT Wild* | Web | 16. srpna 2012 v 20:14 | Reagovat

Tohle nechápu...vysvětlení?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama