PŘEČTI SI TO!!!

13. srpna 2012 v 22:58

Nevím, kdo jsi. Nemám ani tušení. Máš mě teď pěkně nahranou, určitě si to čteš s úsměvem na tváři. Tenhle podělanej blog jsem kvuli tobě musela zrušit, máš pravdu, asi to byla hloupost. Znáš mě teď líp něž kdokoliv jinej, znáš mou minulost, mou přítomnost i ty moje nejčernější myšlenky. Je tvoje věc, jak s tím naložíš. Víš, jaká jsem. Víš, že dokážu milovat, ale i zničit vše, co je lásce podobné. Víš, co jsem udělala a víš, že nejsem schopná si to přiznat. Víš, že můj úsměv je kolikrát jen pěkně hnusná přetvářka. A pokus sis mé články četl/a pravidelně, nejspíš víš, že tohle všechno myslím vážně. Sere mě to, ani nevíš jak. Ale asi bych se tomu měla postavit čelem. Nejhorší na tom je to, že nevím, kdo jsi. Nevím, co jsem ti vlastně udělala. Nevím,koho jsem to odkopla a ani nevím, jak jsi na tenhle můj posraný blog přišel/a. Jen doufám, že si tohle přečteš a dáš mi vědět, jak mco velkou radost z toho máš.

P.S. Pokud mě znáš tak, jak jsi psal/a, tak víš, že tohle co jsem teď psala je upřímný. Opravdu si neuvědomuju, komu jsem to tak ublížila. A…. Tvou radu jsme neposlechla. Nedokážu dál nést tu vinnu. Ať jsem jí pro smích. Aspoň to mám za sebou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 enderia enderia | Web | 13. srpna 2012 v 23:06 | Reagovat

Originální článek!
Sice podobné vidím skoro pořád ale klobouk dolů!

2 M* M* | 14. srpna 2012 v 0:11 | Reagovat

Mám se ozvat? Máš mě tu.
Tak teď bych chtěla být mírnější a jen ti chci říct,že si vážně užívám,že nevíš kdo jsem a nechci tě ani tak nazvat hloupou,jako bezcitnou.Nechápu,že tě nikdy,ale NIKDY nenapadlo,kdo jsem.Jasně,kdybych byla kluk,máš to lehčí.Tak asi takhle,je mi líto,že jsi kvůli mě zrušila svůj blog,cítím se jako bych ti to posrala! Dobře,omlouvám se. A teď jen čekám,kdy se proti mě vzbouří tvé affs-nebo jak se to píše.K věci.Tvoje osobní věci si nechám pro sebe,teda pokud mě sakra nenasereš-to bych to pak musela dát do Novopackého rozhlasu!:DMlčim.
Podle mě jsi udělala chybu,i v tom že jsi jí to řekla,ale celkově v té věci.To nechám bejt.Ne,neřeknu ti,kdo jsem nikdy jsem si s nikým nehrála jako kočka s myší,jen si to chci vyzkoušet a pak tě pustím a budu se dál užírat svou maličkostí. A proto,než mě odsoudíš,abych shnila v pekle,snaž se přemýšlet,komu jsi ublížila i když možná nevědomě..PŘEHNALA JSEM TO S TÍM,ŽE VŠECHNO CO ŘÍKÁŠ,JSOU KECY! Když si tak uvědomuju,to co já píšu bych ti taky NIKDY nedokázala říci do očí,bála bych se facky,vzbouření pačáků atd.A proto jen dál čumím jak kráva a dělám,že mi je to fuk.A čím si mi ublížila? Ubližuješ mi už tím,že kolem mě chodí,protože mě to ubíjí.Vždycky jsem chtěla být tvou kamarádkou,ale ty jsi mě vždy nějak šikovně vykopla ze svého života..

3 M* M* | 14. srpna 2012 v 0:14 | Reagovat

BTW
Možná ti přijdu jako zoufalá,naivní a srabácká holka,ale opravdu bys čekala,že se ti ozvu na facebook ?

4 Agie* Agie* | Web | 14. srpna 2012 v 10:39 | Reagovat

WTF ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama